Зовнішнє незалежне оцінювання як основний фактор забезпечення якості освіти

11 жовтня 2019 року вчителі математики стали учасниками міського семінару. Зустріч відбулася на базі КЗСОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.Тема семінару: «Зовнішнє незалежне оцінювання з математики як засіб володіння компетентностями учасників тестування».

Методист відділу освіти Приходько Любов Іванівна познайомила учителів з планом роботи семінару, обґрунтувала актуальність та перспективність теми, акцентувала увагу на тому що дитині не достатньо дати лише знання, ще необхідно навчити користуватися ними, самостійно мислити, окреслювати та вирішувати проблеми, використовуючи при цьому знання з різних галузей.Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними установками учня, формують його життєві компетентності, необхідні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці.

У ході зустрічі учителі обговорили актуальні питаннями ЗНО-2020 та ЗНО-2021.

Учитель математики Никоненко Зоя Олексіївна ознайомила вчителів з методикою формування ключових компетентностей  при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Під час практичної частині зустрічі учителі математики Кутняк Ірина Михайлівна та Цигикал Юлія Сергіївна поділилися досвідом роботи з використання тестових технологій під час викладання курсу за вибором «Готуємось до ЗНО». На завершення семінару практичний психолог Нінько Світлана Миколаївна запропонувала учителям взяти участь у  практичних вправах для зняття стресу.

Підводячи підсумки роботи Любов Іванівна наголосила на тому, що зовнішнє незалежне оцінювання залишається основним  фактором забезпечення якості освіти, а результати ЗНО – важливим чинником навчання. Така система оцінювання є більш прозорою та відкритою. Перспектива зовнішнього незалежного оцінювання стимулює учнів краще вчитися, а не сподіватися на сторонню допомогу.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *