Ліцей-інтернат святкує День працівника освіти

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Саме в першу неділю жовтня всі заклади освіти нашої країни відзначають свято –  День працівників освіти. Цей день є для Вас, дорогі педагоги, особливим. Це святкове вбрання, аромат квітів, кульки, звучання святкової музики, панування святкового настрою.

04 жовтня 2019 року, на заході з нагоди Дня працівників освіти, з вітальним словом до педагогічного колективу звернулася директор ліцею-інтернату Ірина ТЕРЕЩЕНКО, яка від щирого серця привітала присутніх зі святом та побажала натхнення, здоров’я на довгії літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!

Також на заході відбулася церемонія нагородження з нагоди для працівників освіти та за багаторічну плідну працю: грамотою Департаменту освіти і науки Сумської державної адміністрації нагороджено Наталію ТРОШУ, вчителя української мови та літератури; грамотою відділу освіти Глухівської міської ради нагороджено Наталію КАБАНОВУ, методиста ліцею-інтернату.

Чудове святкування для педагогічного колективу влаштували учні освітнього закладу під керівництвом Ольги НАЗАРЕНКО, Євгена ДЗЕКЕЛЕВА та класного керівника 11 класу Оксани МІНЧЕНКО. Вони залучили до святкового концерту учнів всіх класів,  підготували веселі та дотепні сценки з шкільного життя, дзвінкі пісні та ритмічні танці, щирі побажання.

Загалом, концерт пройшов в теплій і дружній атмосфері та подарував всім присутнім гарний настрій та заряд енергії на цілий день!

 Шановні вчителі, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *