Дорогі учні, учителі та батьки!

Ми раді повідомити Вам гарну новину: за результатами відбору наш навчальний заклад став учасником програми “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів” – унікальної соціальної програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation і має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. 

      Отже, протягом навчального року ми маємо реалізувати план здорових активностей, серед яких міні-проекти, флешмоби, челенджі, акції, вікторини, змагання, “вітамінні буми”, марафони, майстер-класи, квести, тренінги, втілення дизайнерських задумів та ще багато-багато заходів задля збереження і примноження найціннішого – ЗДОРОВ’Я наших дітей!

        Перед нами відкривається грандіозна панорама діяльності, зіткана з різних напрямків (харчування, здоровий спосіб життя, фізичний розвиток, психо-емоційний стан, безпечна поведінка, профілактика захворювань, екологія, “здоровий” дизайн тощо), і досягнути бажаних результатів ми зможемо лише разом.

       Програма  «Healthy  Schools:  заради  здорових і радісних школярів»  відкриває  для нас нові можливості втілення теоретичних знань в конкретні дії. Для ліцеїстів школи  – це можливість стати впевненішими в собі, можливість стати сильнішими духом і відрізнятися від загальної маси своїм  непереборним прагненням бути здоровими та успішними.  Участь в програмі – це ресурс для педагогів, який дозволяє поповнити свою скарбничку з питань ЗСЖ. 

      Додатковим мотиваційним фактором для участі є обіцяні  організаторами            подарунок  в акції «Беру участь в розіграші конструктора “IO Blocks Guidecraft” від AFK-DISTRIBUTION.   та грошова винагорода для фіналістів Програми для закупівлі обладнання для STEM-лабораторій. #HealthySchools_UA #HS_UA #afk_distribution #steam_toys #education_toys

Більше інформації можна отримати на сайті Програми.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *