ВІДЗНАКА НА ОБЛАСНОМУ МОЛОДІЖНОМУ ФОРУМІ «МОЛОДЬDІЄ»

  25 вересня 2019 року на базі Конгрес-центру СумДУ відбувся Обласний молодіжний форум «МолоДьDіє». Майже 70 осіб, серед яких  фахівці з питань молодіжної політики міст, районів та ОТГ області, керівники та автори проектів стали переможцями обласного конкурсу. Як результат презентовано програми, проведений ярмарок кращих проектів та практик, нагороджено кращі практики молодіжної роботи Сумщини 2017–2018 років.

У номінації «Кращий молодіжний проект» перемогу здобули 5 учасників: Проект «Ecoclean» ГО «Новий світ»; проект «Школа студентських ініціатив» ГО Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність»; проект «Школа патріотів» ГО «Патріотична Молодь Ямпільщини»; проект «Грані успіху» ГО «Товариство допомоги особам з інвалідністю «Турбота» та проект «Я молодий – я мрію – я працюю» ГО «Рада молодих вчених». Разом із подякою від Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації переможцям вручено сертифікат на 5000 тис. грн. Ці кошти можна використати в 2020 році на реалізацію молодіжного заходу в рамках календарного плану Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації на 2020 рік.

Команда від КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою вже планує свою роботу за напрямами: «Здоровий спосіб життя молоді» (здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді); «Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання» (здійснення заходів, спрямованих на відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості і активної життєвої позиції молоді).

Керівником проекту «Школа студентських ініціатив» є заступник директора з навчальної роботи ліцею-інтернату Інна Савицька. Проект був реалізований за підтримки представників ГО Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність».

Посилання на офіційний сайт Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *