Міжнародний досвід забезпечення якості освіти

Стратегії формування освітніх парадигм у сучасному світі постають як фундаментальний компонент суспільного прогресу.

У справі об’єднання людства на основі певних ціннісних підстав і цільових орієнтирів, безумовно, одним із пріоритетних чинників стає принцип навчання, якість освітнього процесу, умова становлення людини.
Заступник директора з навчальної роботи ліцею-інтернату Інна Савицька15-19 вересня 2019 року взяла участь в Міжнародному семінарі «Європейські цінності та компетенції у роботі закладів освіти, культури, охорони здоров`я, соціальної політики, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування: формування, впровадження і моніторинг», який розпочався в Our Solidarity for Democracy в Lietuvos Respublikos Seimas. Модератор семінару Ірена Андрукайтєне, Сігнатар Акту Незалежності Литовської Республіки. Безумовно історичним стало фото з Першим секретарем Посольства України в Литовській Республіці Андрієм Буряком та членом Комітету соціальних справ і праці Сеймасу Литовської Республіки Альгірдасом Сисаса.

В центрі комунікації та інформації Бібліотеки Вільнюського університету говорили про актуальні теми, що турбують більшість освітян, а саме: «Європейські тенденції в освіті», доповідач Валдас Янкаускас, директор Литовського центру дітей і молоді, президент Європейської асоціації неформальної освіти; «Інтелектуальна та безкоштовна школа: місія можлива», доповідач Вайдас Бацис, директор середньої школи – багатофункціонального центру та багато інших цікавих доповідачів у сфері освіти.

Другий день семінару відбувся в Ризі. Система освіти в Латвії має три рівні управління – національний, місцевий та інституційний. Школа є незалежною в управлінні, розробці та впровадження освітніх програм.

У семінарі приймали участь представники делегації Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання на чолі з директором Стешук Валентиною Миколаївною. Тажож інші представники сфери освіти та органів самоврядування.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *