Перше знайомство з медіатекою

«Ми мріємо, щоб книга в пошані була Хай книги читає завжди дітвора…»
Першокласники ліцею-інтернату не лише поступово опановують нові знання, навчаючись у Новій українській школі, а й дізнаються багато цікавого про світ, який їх оточує. 18 та 19 вересня 2019 року ліцеїсти 1-А та паняночки 1- Б класів вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги – бібліотеку. Маленькі «чомусики» і «запитайлики» дізналися про походження слова «Бібліотека»; про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні; про Правила поводження з книгою, та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити. Крім того, пройшлися вулицями «казкового містечка» – бібліотеки. Заглянули до «чарівних палаців» – стелажів, на яких живуть наші друзі – книжки.
Перше знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. Цікавим доповненням екскурсії став захоплюючий аукціон загадок, а бібліотечний калейдоскоп «Казка в гості поспішає», допоміг пригадати веселі, чарівні казки та їх персонажів, в якому з великим задоволенням взяли участь ліцеїсти і панянки.
Весело та радісно було в цей день у бібліотеці. Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *