FIRST Tech Challenge відкриває нові можливості для учнів і вчителів

27–29 серпня на базі KYEVSMARTCITI відбувся навчальний тренінг для менторів команд FIRST Tech Challenge. 28 учасників із різних міст України мали можливість вивчити досвід підготовки до міжнародних турнірів з побудови роботів. Наш заклад освіти представляли вчитель інформатики Левченко О. В. і вчитель фізики Мінченко О. В.

Програма тренінгу була насиченою. Перший день – знайомство з правилами, структурою, основними перевагами турніру, дозволеними елементами обладнання та огляд наявних англомовних ресурсів. Організатори поділилися досвідом участі у змаганнях та можливими труднощами, які можуть виникати під час подібних заходів.

Другого дня учасники тренінгу здобували практичні навички роботи з конструктором TETRIX, середовищем моделювання SolidWorks, алгоритмам створенням 3d моделей відповідно до реальних об’єктів і креслень.

Останній день був присвячений огляду графічної мови програмування Blockli та Java і написанням на ній програм для контролю вузлів створеного робота.

Участь у подібних заходах – це гарна можливість для вчителя підвищити свій професійний рівень, набути досвіду практичної роботи, щоб мати змогу ділитися ним зі своїми учнями.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *