Захоплива екскурсія рідним містом.

Кожного дня ми проходимо, пробігаємо вулицями рідного міста у своїх справах або вирішуючи свої проблеми. І не звертаємо уваги на те, що нас оточує. Ми знаємо, що наше місто є старовинним та має безліч історичних пам’яток. Лише одиниці цікавляться, коли і звідки взялися ті чи інші пам’ятники та архітектурні споруди.
Сьогодні випала гарна нагода дізнатися більше про місто Глухів. Захопливу екскурсію містом, для 11 класу провів науковий співробітник Національного заповідника «Глухів» Олександр Мірошниченко. Він ознайомив з історією Глухова від найдавніших часів і до сьогодення, з пам’ятками історії та архітектури, містобудівними ансамблями, що збереглися з XVII-XX ст. та історичними постатями: І. Скоропадським, П. Полуботком, К. Розумовським, М. Березовським, Д. Бортнянським, В. Циганка та інших.
Цікавою та пізнавальною була розповідь екскурсовода про Чернечі джерела. Непідробні емоцій викликало в одинадцятикласників купання в святій купелі. Добре смакувала вода з джерел.
Одинадцятикласники, їхні батьки, класний керівник та вихователь щиро вдячні директору нашого навчального закладу Ірині Іванівні Терещенко за подаровану змістовну екскурсію.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *