ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ З НАПН УКРАЇНИ

Одним із завдань діяльності Комунального закладу Сумської обласної ради – Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою є забезпечення якісної системи отримання загальної середньої освіти з роздільною (класи – для панянок, взводи – для ліцеїстів у підрозділі «ліцей») організацією навчально-виховного процесу з військовою направленістю допрофесійної підготовки. Про це йшлося під час зустрічі представників ліцею-інтернату з президентом Національної академії педагогічних наук України Олегом Топузовим, яка відбулася 2 липня 2019 року. Учасники заходу обговорювали питання співпраці та теоретико-методологічної допомоги (поєднання освітнього процесу з допрофесійною підготовкою) з боку НАПН України в становленні і розвитку ліцею-інтернату, який розташований у прикордонній зоні – колишній гетьманській столиці.

Корисні поради щодо міжнародної співпраці в рамках проектної діяльності, залучення обдарованої учнівської молоді та педагогічного колективів Глухівського ліцею-інтернату до науково-освітніх заходів (конференцій, форумів, круглих столів, конкурсів тощо), апробації наукових досліджень, виконання пілотних проектів, у яких освітній заклад може виступити базою проведення, надав головний науковий співробітник, радник президії НАПН України Сергій Курбатов, який опікується розвитком закладу.

Співпраця з НАПН України є важливим кроком до процвітання й успішного майбутнього. Дякуємо за підтримку новоствореного освітнього закладу!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *