Міжнародна співпраця

Міжнародне співробітництво, яке покликане забезпечити інтеграцію національної системи освіти у європейський освітній простір, наразі є надзвичайно актуальним питанням для освітніх закладів усіх рівнів.

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка в рамках реалізації програми кредитної та академічної мобільності проекту Erasmus+ продовжує приймати гостей з Туреччинини на короткотермінові стажування.

Цього разу до програми перебування гостя з університету Афьон Коджатепе (Туреччина) було включене відвідування КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. 26 червня 2019 року в рамках реалізації програми кредитної та академічної мобільності проекту Erasmus+ пан Рідван Елмас, доктор філософії в галузі хімії та методики навчання хімії («Афьон Коджатепе університет», Туреччина) провів відкриту лекцію за участі педагогічного колективу та ліцеїстів.

Уже стало доброю традицією приймати гостей в ліцеї-інтернаті. Усім було цікаво обговорити питання освіти в Туреччині та Україні, порівняти освітні системи двох країн, дізнатися більше про навчання за кордоном.

Директор ліцею-інтернату Ірина Терещенко провела екскурсію освітнім закладом, під час якої пан Рідван Елмас відвідав навчальні кабінети та ознайомився з обладнанням, яке використовується у навчально-виховному процесі.

Багато приємних вражень залишилося у всіх присутніх від зустрічі з гостем. Сподіваємося на подальшу міжнародну співпрацю в освітній галузі!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *