День туризму

В останній день табору відпочинку та оздоровлення «Сузір’я» на подвір’ї КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою зібралися юні туристи. На ранковій лінійці вихованці ознайомилися із запланованими на день заходами, загін «Smile» вітали іменинницю Кебець Юлію зі святом.

Діти  увійшли в образ туристів і пішли до озера, де на них чекали різноманітні цікаві завдання. Малеча  вчилася в’язати основні вузли, ставити намети, обирати місце для відпочинку та розпалювати вогнище. Також дізналися як правильно складати рюкзак, як поводити себе в екстримальних ситуаціях .

Радісні та веселі вихованці повернулися до табору. Там на них чекала акція «Чарівні долоньки», виготовлення плакату «Долоньки єднання».

Остання лінійка з нагоди закриття табірної зміни пройшла у святковому  настрої. Діти отримали грамоти та цінні подарунки за найактивніші загони, найкмітливіших капітанів та завзятих діток.

Весело та цікаво  пройшов останній день у літньому таборі оздоровлення та відпочинку «Сузір’я». Вражень – море, значить все вдалося!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *