День Космосу

10 червня на літньому оздоровчому таборі відпочинку « Сузір’я» КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшов день Космосу.
         Загін «Level» підготував і провів для інших учасників табору квест-гру «Незвичайна подорож Галактикою». За результатами всі діти отримали солодощі та грамоти, перемогу здобула збірна команда «Свинка Пеппа» (загони «Бебі-Бум», «WI-FI», «Невгамовні пірати»).
         Загін «Сонценята» відвідали художньо-культурну виставку дзвоників у виставкому залі Національного історико-культурного заповідника у місті Глухові. Діти висловлюють подяку І.С.Колтаковій за незабутні враження та естетичну насолоду від великої кількості дзвіночків.
         Загін «Smile» відвідали музей історії євреїв Глухівщини. Діти розглянули у виставкових залах понад 2000 тисячі експонатів, які мають історичну цінність і несуть інформацію про події минулих часів.
         Учасники загонів «WI-FI» і «Level» взяли участь у військово-патріотичній грі «Маскування». Хлопці показали високу майстерність та підготовленість. Члени журі виставили високі бали за організацію маскування тому хлопці повернулися з перемогою.
         Вітаємо Бордукова Костянтина, Мартиненка Владислава, Шевченка Євгена, Жотіка Дмитра. Молодці!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *