День відкриття табору!

У відчинене віконце

Зазирнуло зранку сонце

І лоскоче ніжно носик

І маленькі ніжки босі.

Сяйвом сонця все залито

В нас гостює справжнє літо!

3 червня, на урочистій лінійці з нагоди відкриття літнього табору оздоровлення та відпочинку «Сузір’я»,  КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою приймав у свої обійми дітей, (паняночок та ліцеїстів), які вирішили весело, активно відпочити у колі друзів, зустріти початок літніх канікул.

Директор ліцею-інтернату – Терещенко І.І. привітала всіх зі святом і подарувала кожному солодкі подарунки, переможці конкурсу «Чарівні Барви Глухова 2019» отримали грамоти. Свято переповнювала лавина позитивних емоцій.

Діти утворили велике коло друзів, в якому відбувалося знайомство загонів, «Сонценята» привітали свого однокласника, іменинника – Козенка Тихона!

Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи, відпочивали на свіжому повітрі. Загін «Живчики» їздили до павичів у село Береза, «Смайл» разом з «Патріотами» відвідали місцевий дендропарк, «Бебі-Бум» завітали на виставку дзвоників до  національного державного історико-культурного заповідника «Глухів».

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *