Незабутня екскурсія до Києва

Українській столиці – понад 1500 років. І вже тому її варто відвідати. Учні КЗ СОР – Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою разом з учнями із Середино-Буди, Ямполя, Путивля 25 травня побували на екскурсії в столиці України – Києві.

Помилувавшись красою історико-культурної спадщини міста та схилами Дніпра, діти відвідали Київський академічний театр на Печерську, де мали можливість побувати на прем’єрі вистави «Піноккіо, або історія про те, як стати людиною». У виставі грали ролі відомі актори, які знімаються у популярних фільмах. Діти отримали неймовірне задоволення та багато позитивних емоцій від їхнього неймовірного професіоналізму та артистичності. Потім відвідали головну святиню українського православ’я, одну з найвідоміших християнських пам’яток світу – Києво-Печерську лавру, заснування  якої припадає на 1051 рік.  Спускалися й до однієї з печер, де зберігаються мощі святих, мали змогу прикластися до них. Помилувалися чарівною красою території лаври, попили води зі святих джерел преподобних Антонія та Феодосія. Після екскурсії діти побували в McDonalds і щасливі, сповнені сил та енергії, задоволені вирушили додому.

Учні, батьки, адміністрація Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою щиро вдячні народному депутатові України Андрію Деркачу за цю неймовірну екскурсію, що відбулася за його підтримки та фінансування. 

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *