Без сім’ї немає щастя на Землі

«Без сім’ї немає щастя на землі», – наголошує українське народне прислів’я. Напевно, кожен із нас усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд, вислові. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити. Материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта… Хіба може бути щасливою людина без усього цього? Яких би життєвих перипетій не зазнавала людина, які б перешкоди не долала, як би не страждала – завжди вона знаходить прихисток і розраду в сім’ї, де її підтримують, розуміють, жаліють.

       15 травня 2019 року з нагоди святкування Дня сім’ї  у  Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою для учнів 2-А класу було проведено виховну годину «Дерево моєї сім’ї». Під час проведення заходу учні декламували вірші про рідних, розгадували кросворд «Хто це?», презентували міні- проекти «Родинне дерево».У кінці виховної години діти підписали листівочки з привітаннями для своєї сім’ї.

    Проведений захід зацікавив учнів  пошуками коріння свого родоводу, надав можливість відчути  дітлахам  бажання виявляти увагу й повагу до рідних, творити добро, нести красу в дім своїми думками й вчинками, сприяв розумінню необхідності міцних родинних зв’язків, важливості родинного єднання.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *