УРОЧИСТИЙ ДЕНЬ У ЛІЦЕЇ-ІНТЕРНАТІ (посвята юнаків – у ліцеїсти, дівчат – у шляхетні панянки)

УРОЧИСТИЙ ДЕНЬ У ЛІЦЕЇ-ІНТЕРНАТІ (посвята юнаків – у ліцеїсти, дівчат – у шляхетні панянки)

          15 травня 2019 року, у День сім’ї, дружна родина комунального закладу Сумської обласної ради Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою зібралася в міському парку Терещенків для урочистої посвяти в ліцеїсти та панянки. На свято були запрошені шановні гості, які опікуються розвитком закладу освіти: депутати Сумської обласної ради, депутати Глухівської міської ради, ветерани Збройних Сил України, начальник поліції м. Глухова, духовні наставники та інші друзі ліцею-інтернату, які душею вболівають за процвітання освітянської ниви на благо Батьківщини.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася в. о. директора ліцею-інтернату Ірина Терещенко, яка зазначила, що ліцеїсти та панянки мають з гордістю нести дане їм звання.

Майбутні шляхетні панянки й ліцеїсти отримали благословення в Кафедральному Соборі Трьох Анастасій. З натхненням, гордо й щиро лунала урочиста клятва з уст ліцеїстів своєю честю і совістю перед Богом, українським народом, учителями, батьками, товаришами  жити, учитися і працювати на користь рідній Україні, на радість і втіху батькам; глибоко оволодівати знаннями, свято берегти, продовжувати традиції, які виховували  самовідданість борців за волю та щастя; керуватися у всьому принципами християнської моралі; по-синівськи шанувати своїх батьків та вчителів, поважати їхню працю; бути мужніми, дисциплінованими. Гості вручили погони майбутнім захисникам України. Скромні, шляхетні панянки прийняли урочисту обітницю перед символом любові, материнської теплоти та великої віри – образом Богородиці – виконувати заповіді: любити Всевишнього Бога, рідну Україну; поважати й шанувати славні традиції українського народу; бути гідними наступницями видатних жінок рідної землі – берегинь рідного вогнища; любити й шанувати батьків; дарувати всім людям світло доброти –любов, віру, надію та мудрість.

          Створенню особливої хвилюючої атмосфери сприяли козацький гопак, святковий полонез та вальс, які майстерно виконали ліцеїсти й панянки. Музичний супровід свята здійснював духовий оркестр.

Ліцей-інтернат – спеціалізований заклад загальної середньої освіти, який розпочав свою діяльність у липня 2018 року. За цей час заклад освіти продемонстрував високі досягнення завдяки всебічній підтримці небайдужих людей. Вагомий вклад у розвиток закладу освіти вніс  депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев.

Колектив ліцею-інтернату та батьки вдячні йому за опіку майбутнім наших дітей.

         Хочеться вірити, що цей день стане знаменним та знаковим у житті ліцеїстів та панянок, які усвідомлять важливість цієї події, свого призначення й згодом стануть гордістю й славою батьків та України.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *