До відома батьків

Сумський державний університет, який має у своєму підпорядкуванні дитячий оздоровчий табір першої категорії державної атестації (далі – табір «Універ»), пропонує якісно організований відпочинок для дітей вашої громади під час літніх канікул.

Унікальність табору «Універ» полягає в організації змістовного дозвілля дітей під гаслом «Здоров’я дитини понад усе!» З цією метою на умовах конкурсного відбору формується педагогічний колектив. Програма відпочинку насиченацікавими майстер класами, організацією різноманітних заходів дітей в ігрових студіях, творчих гуртках, мовних клубах та спортивних секціях. Окрема увага приділяється національно-патріотичному вихованню зростаючого покоління.

Розташування: позаміський дитячий оздоровчий табір «Універ»  розташований в урочище Сосняк (м. Суми), у дубово-хвойному гаю на березі річки Псел.

Розрахункова місткість ДОЗ «Універ» на одну зміну – 175 місць.

Харчування: чотири / п’ятиразове.

Графік заїздів:

 I зміна*15.06.2019 по 24.06.2019 р.10 днів4500 грн.
II зміна**27.06.2019 по 14.07.2019 р.18 днів6100 грн.
III зміна17.07.2019 по 06.08.2019 р.21 день6100 грн.
IV зміна09.08.2019 по 29.08.2019 р21 день6400 грн.

Ми працюємо з бюджетними коштами.

Унікальність нашого табору полягає в організації змістовного дозвілля дітей.

Цього року ми пропонуємо одну тематичну зміну та три відпочинкові. Програми тематичної та відпочинкових змін різняться тривалістю та за наповненням. 

Тематична зміна* націлена на поглиблення знань учасників табору у одному з
обраних напрямів. Програмою передбачені щоденні заняття, в межах обраного профілю, загальною тривалістю до 2-2.5 год. на день.

Тематична зміна буде організована за наступними профілями:

  • англійська мова,
  • робототехніка,
  • IT game,
  • бізнес та стартапи,
  • блогерство,
  • спорт.

У додатках до листа наведена додаткова інформація щодо особливостей реалізації тематичної зміни за вказаними напрямами.

Форма занять – інтерактивна, тобто це в жодному разі, не класичні уроки. На практиці, в умовах реального життя учасники табору опанують методи проектної роботи, відкриють для себе закони ефективності, навчаться експериментувати, допускати помилки, аналізувати їх і робити висновки.

І все це, в поєднанні з шаленою розважальною програмою.

Програма відпочинкові зміни, дещо інша, але тим не менш, при її розробці, ми не відходили від нашої загальної філософії, що полягає в організації змістового дозвілля. Тож поряд з насиченою дозвільною програмою ми організовуємо серію заходів спрямованих на розвиток.

Спеціальна пропозиція для танцювальних колективів – творча зміна**. Під час якої, діти матимуть змогу разом з професійними викладачами-хореографами спробувати свої сили в різних танцювальних стилях (хіп-хоп, зумба, джаз, сучасні та естрадні танці та ін.).

З більш детальною інформацією про діяльність закладу можна ознайомитися на сайті www.univer.sumdu.ua   або  www.facebook.com/univercamp

Тематична зміна.


Add a Comment