У Комунальному закладі Сумської обласної ради – Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся День відкритих дверей

18 квітня 2019 року школа гостинно відчинила двері для всіх охочих завітати до нашої шкільної родини, ознайомитися із життям ліцею-інтернату та досягненнями нашого педагогічного та учнівського колективів. Гості прибули з різних куточків Сумщини: Кролевеччини, Глухівщини, Шостки, Охтирки, Сум.

      Метою заходу було ознайомити гостей школи, батьків та майбутніх ліцеїстів із шкільним життям, продемонструвати наші досягнення, поділитися надбаннями та успіхами.

    Під час Дня відкритих дверей  директор Ірина Іванівна Терещенко надала гостям заходу вичерпну інформацію про освітній заклад, про організацію освітнього процесу в ліцеї-інтернаті.  Для гостей свята було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму. Це були різноманітні виставки, міні-екскурсії школою, відкриті уроки, фізкультурно-спортивні заходи.

      Майбутні ліцеїсти та їхні батьки мали змогу отримати більше інформації, як підготуватися до вступу до закладу освіти, про умови та особливості навчання та  проживання учнів, про інноваційні проекти, про освітні можливості й додаткові переваги навчання саме в нашому ліцеї, на власні очі побачити, як і чим живе ліцей.

    Гості отримали необхідну інформацію в процесі безпосереднього спілкування з адміністрацією школи, учнями та педагогами, відвідали навчальні кабінети, спортивну залу, тренажерний зал,  їдальню, гуртожиток,  переглянули інформаційні матеріали, отримали відповіді на всі запитання.

    Фінальним і одним із найяскравіших заходів свята став флешмоб, який відбувся у  фойє  початкової школи. Надзвичайно яскраво, на високому рівні  початківці виступили перед гостями.

    Усі гості нашого закладу – майбутні ліцеїсти, батьки, колеги та зацікавлені громадяни, які відвідали наше свято – День відкритих дверей, отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву.  

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *