Всеукраїнський ВookФест книжкодрузів «КНИЖКОВИЙ БбУМ» в рамках проекту «Я ❤ читати» # Читати – це круто!

Книга – найдивовижніший витвір людства. Книга – це чарівниця. Вона змінила світ. У ній пам’ять людського роду. Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги.

        Ліцеїсти та панянки 1-4 класів активно долучилися до ВookФесту, приуроченого до Всесвітнього дня книги (23 квітня), інтонаційно читають вголос уривки з улюбленої книжки, мотивують своїх друзів та однокласників до щоденного читання! Адже читати – це круто!!!

№35, Булах Валерія Олександрівна та Винарська Поліна Єгорівна

Назва нашого закладу – КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.ПІБ учнів-читачів: Булах Валерія Олександрівна, Винарська Поліна Єгорівна.Клас: 3.ПІБ чителя/наставника: Міщенко Тетяна Миколаївна.

Опубліковано Майстерня казок Олександра Зімби Вівторок, 2 квітня 2019 р.
№34, Горбатюк Станіслав Вікторович

Назва нашого закладу – КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.ПІБ учня-читача: Горбатюк Станіслав Вікторович.Клас: 3.ПІБ учителя/наставника: Міщенко Тетяна Миколаївна.

Опубліковано Майстерня казок Олександра Зімби Вівторок, 2 квітня 2019 р.
№29, Лук'янова Олеся Сергіївна

Назва нашого закладу – КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.ПІБ учня-читача: Лук'янова Олеся СергіївнаКлас: 3.ПІБ учителя/наставника: Міщенко Тетяна Миколаївна.

Опубліковано Майстерня казок Олександра Зімби Вівторок, 2 квітня 2019 р.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *