Семінар – практикум «Впровадження ІКТ в освітній процес як засіб розвитку освіти»

Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Вони так міцно увійшли в наше життя, так закріпилися в ньому, що,  неможливо уявити людину, яка б  не розуміла про що йдеться. Освіта  не стала виключенням з цього процесу. Саме тому, 25 березня 2019 року в КЗ СОР Глухівському ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою відбувся семінар – практикум «Впровадження ІКТ в навчально – виховний процес як шлях до розвитку освіти». Крім теоретичної частини семінару, був запланований ще й практичний блок, зокрема майстер класи:

  1. Створення блогу на безкоштовному сервісі Google – Blogger.com (Павленко Є.О., Левченко О.В.);
  2. Секція «Мультимедійна дошка. Допомога вчителю в її опануванні» та «Мультимедійна дошка зробить уроки цікавішими» (Ковальова Ю.В., Лазоренко В.Г.).

Впровадження ІКТ у сучасну освіту суттєво прискорює передавання знань і накопиченого технологічного та соціального досвіду людства не тільки від покоління до покоління, а й від однієї людини до іншої. Сучасні ІКТ, підвищуючи якість навчання й освіти, дають змогу людині успішніше й швидше адаптуватися до навколишнього середовища, до соціальних змін. Активне й ефективне впровадження цих технологій в освіту є важливим чинником створення нової системи освіти, що відповідає процесу модернізації традиційної системи освіти.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *