«Лицарський турнір»

Ми йдемо далі й далі дорогою пізнання, опановуючи складні науки, владно проникаючи в таємниці океану і космосу. Проте одне залишається незмінним – повага та доброзичливе ставлення до людей. Школа дає широкі можливості для застосування правил поведінки, свідомого керування власними вчинками. Кожна дитина повинна бути вихованою, чемною, знати хороші манери і ними володіти. Людина, яка виконує правила культури поведінки, завжди має багато друзів, у неї цікаве і захоплююче життя.

    З метою сформувати в ліцеїстів основи культури поведінки та етики, вміння використовувати правила ввічливої поведінки у повсякденному житті, 25 березня 2019 року під час весняних канікул у Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою для учнів 1-А та  2-А класів було проведено виховний захід «Лицарський турнір» вихователями  Горенко Н.О. та Анфіногеновою К.В.

   Вихованці, розділившись на дві команди «Блискавка» та «Посмішка», взяли активну участь у конкурсах, а саме:«Хто назве найбільшу кількість ввічливих слів»,«Як вміють лицарі дружити», «Правила етикету», «Так чи ні?», «Гостинність сучасного покоління». Також був проведений конкурс капітанів команд, під час якого  «лицарі»  із зав’язаними очима малювали портрет улюбленої пані.

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники заходу. А ми ще раз переконались, що в нашому ліцеї-інтернаті   вчаться виховані, ввічливі, культурні діти.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *