СТВОРЕННЯ ЛЕПБУКА «ПРАВИЛА ЕТИКЕТУ»

Поняття «лепбук» нещодавно з’явилося у нашому інформаційному просторі, але поволі здобуває популярність. Лепбук – це інтерактивна папка для дітей, яка присвячена певній тематиці. У ній знаходяться матеріали, які допомагають отримати та закріпити знання. Саме в такому вигляді інформація подана більш систематизовано, тому сам процес вивчення завдяки цим елементам стає цікавим та нагадує гру.

Спробувати створити власний лепбук мали змогу паняночки 2-Б класу КЗ СОР Глухівського ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою під час заняття гуртка «Правила етикету». У процесі роботи з тематичним матеріалом усі дівчатка приймали активну участь у його створенні та виступили у ролі акторів лялькового театру – учениці придумали та розіграли власні казки, пов’язавши їх з вивченими темами гуртка.

У процесі роботи створення лепбука діти навчаються проводити спостереження, виконувати завдання, вивчають та закріплюють здобуту інформацію. Пізніше дитина зможе повернутися до цього лепбука і поновити свої знання.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *