ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ

16 березня 2019 року комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено обласну науково-практичну конференцію «Перший крок у науку». У цьому престижноиу заході взяли участь понад 150 учасників, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Сум та Сумського району, м. Ромни, м. Охтирка, м. Лебедин, м. Тростянець, м. Путивль, м. Глухів, Липоводолинського, Недригайлівського, Великописарівського, Лебединського, Краснопільського районів. 
Юні дослідники захищали свої науково-дослідницькі, експериментальні та пошуково-дослідницькі роботи у відділеннях наук про Землю, історії, філософії та суспільствознавства, математики, інформатики, фізики, технічних та комп’ютерних наук, хімії та біології, екології та аграрних наук, мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства та фольклористики.
Оцінювали виступи учасників компетентні члени журі – науковці вищих навчальних закладів м. Сум, наукові консультанти Сумського територіального відділення малої академії наук, методисти обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
Високий інтелектуальний рівень, уміння ефектно презентувати результати наукових досліджень та вести дискусію продемонстрували вихованці КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Усі 5 учнів, які брали участь у конференції, стали переможцями в різних відділеннях та секціях:
Петрусенко Олеся (9 клас) – І місце (секція української літератури). Науковий керівник Кабанова Олена Олексіївна; 
Болбот Анастасія (9 клас) – ІІ місце (секція української літератури). Науковий керівник Троша Наталія В’ячеславівна;
Ковальова Дар’я (9 клас) – І місце (секція історії). Наукові керівники: Милютіна Олена Леонідівна та Давиденко Наталія Олександрівна;
Сидоркін Владислав (9 клас) – ІІ місце (секція історії). Науковий керівник Милютіна Олена Леонідівна; 
Борщ Максим (9 клас) – ІІ місце (секція біології). Науковий керівник Шилова Наталія Василівна; 
Перший крок у науку юними науковцями зроблено! Вітаємо їх з такими високими результатами на обласному рівні та бажаємо їм нових наукових відкриттів та креативних ідей!

Add a Comment