“Соняшник” – гра справжніх патріотів

5 березня в Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшла Х Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”.
Вихованці ліцею-інтернату влилися у величезну “соняшникову” родину, щоб спробувати свої сили. 
До участі в грі дітей спонукала допитливість, активність, уболівання за рідну мову, а найголовніше – бажання пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з мови, а й історії України, згадати звичаї і традиції нашого народу. На учнів чекали цікаві завдання, котрі вони виконували із захопленням. 
Кожен учасник цієї інтелектуальної гри мав можливість перевірити свою грамотність, уміння логічно мислити, працювати самостійно, продемонструвати глибоку ерудицію й кмітливість. Цікавими для всіх були ребуси, які ліцеїсти й паняночки, а особливо малеча початкової школи, розгадували з величезним задоволенням.
Дітям цікаво грати разом, думати, пізнавати, радіти й пишатися рідною землею, її чарівним живим словом, працьовитими й надзвичайно творчими людьми. Учасники з нетерпінням чекатимуть результатів гри, які зможуть переглянути на особистій сторінці в соціальних мережах, а у травні отримають сертифікати й подарунки.
Участь дітей у грі засвідчила їхню активність, допитливість, бажання пізнавати нове, небайдужість і вболівання за Україну. Недарма “Соняшник” називають грою патріотів. Крім того, вона вчить думати, розвиває логічне мислення, розширює світогляд учнів. Кожне завдання гри, наче пелюсточка соняшника, розвиває справжнє почуття любові та поваги до рідної мови.
Тож нехай зернятка знань збирають наші діти в сонячний віночок і квітне “Соняшник” усім на радість під мирним небом України!

Add a Comment