Вітаємо з перемогою в конкурсі-захисті МАН!

20–21 лютого комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на базі Сумського державного університету пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення Малої академії наук України.

Більше 300 учасників із різних районів та міст Сумщини презентували свої дослідження в наукових відділеннях математики, економіки, фізики та астрономії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, екології та аграрних наук, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, хімії та біології, історії, мовознавства, технічних та комп’ютерних наук.

Учні КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-патріотичною підготовкою Солдаткін Олег (10 кл.), Усок Ілля (11 кл.), Рябуха Владислав (11 кл.) гідно захистили свої науково-дослідницькі роботи, отримали неповторний досвід і заряд позитивної енергії. Їхні перші наукові спроби отримали схвальні відгуки з боку журі, яке відзначило наукову новизну, високий рівень опрацювання матеріалу, доцільність та коректність використаних методів дослідження.

За результатами конкурсу-захисту Усок Ілля (науковий керівник – Ащеулова І. П.) посів І місце в секції охорони довкілля та раціонального природокористування, Солдаткін Олег (науковий керівник – Троша Н. В.) посів ІІ місце в секції української літератури.

Хвилювання конкурсантів та їхніх наукових керівників залишилося позаду, але горизонти наукової діяльності тільки почали відкриватися перед юними дослідниками. То ж бажаємо ліцеїстам нових перемог та звершень!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *