«Роботрафік-2019»

22 лютого 2019 року на базі НВК №141 «ОРТ» м. Києва пройшли Всеукраїнські змагання «Роботрафік-2019». В Україні вони проводяться вдруге. Змагання організовано за підтримки Благодійної організації «Благодійна установа «Освітні ресурси і технологічний тренінг»», Навчального STEM-центру «Сократ», ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та НВК №141 «ОРТ» м. Києва. 
Метою змагань є популяризація науково-технічної творчості учнів, виховання в дітях почуття відповідальності на дорозі (що є доволі актуальним сьогодні в нашій державі). Фактично учасники змагань у формі гри вивчають правила дорожнього руху, навчаються моделювати деталі та розуміти їх призначення, створювати моделі автомобілів та програмувати їх. 
У цьому році команда «Mind of future» з Глухівського ліцею-інтернату з посиленої військово-фізичною підготовкою також спробувала свої сили в змаганнях «Роботрафік-2019» та зайняла ІІІ місце у категорії «Правила дорожнього руху». Бажаємо команді не зупинятися на досягнутому, а працювати над новими здобутками!!!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *