Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури. 
                 З 11.02. 2019  по 15.02.2019  у КЗ СОР Глухівському ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою проходив тиждень методичного об’єднання  вчителів іноземних мов та зарубіжної  літератури. Про це в понеділок  на шкільній лінійці повідомила керівник МО Федосенко Л.І. Також кожен клас отримав цікаві завдання на англійській мові.  

          Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а тако заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. 

       12.02.19  вчитель англійської мови Бокова І.А. провела виховну годину на запрошення англійській мові  “How do you know Ukraine and Great Britain?” Виховна година проводилась у формі змагання у двох раундах між ліцеїстами та панянками 7-х класів. Перший раунд був про Україну, а в другому раунді учні показували свої знання з географії, культури та історії Великої Британії. Вболівальники також могли заробити  бали для своєї команди, відповідаючи на додаткові запитання. За результатами конкурсу перемогла команда ліцеїстів. У семикласників була чудова можливість дізнатися більше про Україну та Велику Британію.

    В той же день, 12.02.19  на свій  урок англійської мови  «Їжа» у 6-Б класі гостей запросила Федосенко Л.І.  Шестикласники стали глядачами, журналістами та учасниками ранкового шоу на каналі «Food”. Вони розмовляли, читали, писали англійською, повторили лексичний та граматичний матеріал, подивилися цікаве відео та дізналися багато цікавого про традиційні британські страви.  Найбільшим сюрпризом для ліцеїстів на уроці стали загадки від батьків, які загадували їх англійською мовою.

        13 лютого 2019 року  вчитель англійської мови Лазаренко В.Г. провела  «Birthday  Party” для паняночок 1-Б.  Дівчатка, святкуючи День народження улюбленої героїні Kitty з мультфільму, вивчили нові слова, вчились рахувати, пригадали кольори, працювали з інтерактивною дошкою, співали й танцювали.

        14 лютого було проведено  три  відкриті уроки. Спочатку гості відвідали урок у 7-Б класі “У лікаря ”, який підготувала вчитель англійської мови Мироненко О.О. Вчитель намагалася закріпити вивчену лексику з теми “Лікарня” та виховувати в учнів бажання дбати про своє здоров’я. Завдання були різноманітні та цікаві, більшим чином стосувалися лексико-мовного матеріалу.  Панянки 7-Б не лише складали вирази на дошці, ділили звички на гарні і шкідливі в парах, а й розіграли сценку візиту до лікаря.

      Потім  на свій урок «Scientists and Inventions » у 9-Б запросила Бокова І.А. «Наука панянкам не цікава». З цією думкою не погоджуються панянки 9-Б класу. Вони стверджують, що наука – це цікаво, інформативно і сучасно. Особливо, коли вона поєднується з вивченням англійської мови. Отже, на уроці не було нудно нікому. Адже так багато цікавого можна дізнатися про Альберта Ейнштейна, Архімеда, Томаса Едісона, Майкла Фарадея. Дівчата із задоволенням ділилися зібраною інформацією та навіть показували досліди, коментуючи свої дії англійською мовою. Учениці переконалися, що для досягнення успіху головне – вірити в себе і ніколи не зупинятися на досягнутому.

      А на 6-ий урок гості завітали на відкритий урок із зарубіжної літератури «Поліанна. Ідея радості життя й відкриття світу у творі» у 5-Б клас, який провела вчитель Пастушенко А.В. На уроці панянки мали можливість узагальнити знання про твір, його ідейно-художні особливості, естетичну цінність, збагачували світ власної духовності, також розвивали своє мовлення, позитивне мислення, вчилися висловлювати та аргументувати власну точку зору й навчилися радіти кожної миті.

       18 лютого на лінійці були підведені підсумки тижня.  За результатами конкурсу, який проходив протягом тижня, визначені переможці: Кебець Ю., Скрипниченко К. (8 клас), Бавикіна М., Горенко Т., Довгополий О., Катюжинська А., Кебець Г., Копійка Д., Лебедєва А., (6-Б клас), Боков М., Дзекелев Д. (5-А клас). Всі переможці отримали нагороди – солодкі призи.  Дякуємо учням ліцею за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо перемагати та показувати гарні результати!

Керівник МО вчителів іноземних мов та зарубіжної літератури
Федосенко Л.І.    

                                                                                                                                                                                

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *