Не зупинятися на досягнутому!

Так вирішив учень 9-Б класу Глухівського ліцею-інтернату Владислав Сидоркін, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, який був запрошений на тренувальні збори до міста Сум з метою підготовки до ІV етапу олімпіади.
Владислав став членом команди, що складається з 9 учнів, які будуть захищати честь області в завершальному етапі олімпіади з біології, що відбудеться в березні в місті Харкові. 
Тренувальні збори відбувалися з 04.02.2019 по 09.02.2019 року на базі провідних вищих навчальних закладів – Сумського державного педагогічного університету імені Антона Макаренка та медичного інституту Сумського державного університету. 
Програма тренувальних зборів була насиченою, змістовною та дуже цікавою. Владислав мав можливість під керівництвом Говоруна Олександра Володимировича, доцента кафедри біології людини та тварин Сумського ДПУ, кандидата біологічних наук, здійснити препарування деяких тварин. 
Практичні роботи з генетики проводила Торяник Валентина Миколаївна, доцент кафедри загальної біології та екології Сумського ДПУ, кандидат біологічних наук. Учень досліджував гігантські політенні хромосоми мотиля та мутації дрозофіли.
Склар Анатолій Михайлович, доцент кафедри хімії та методики навчання хімії Сумського ДПУ, кандидат хімічних наук, поглибив знання учня з біохімії. 
Івахнюк Тетяна Василівна, асистент кафедри громадського здоров’я медичного інституту Сумського ДПУ, кандидат біологічних наук, провела заняття з мікробіології, під час якого Владислав виконав лабораторне дослідження мікрофлори зубного нальоту, мав можливість навчитися фарбувати мікропрепарати за Грамом.
Москаленко Микола Павлович, доцент кафедри загальної біології та екології Сумського ДПУ, кандидат біологічних наук, прочитав лекцію з фізіології рослин.
Сікора Владислав Володимирович, аспірант кафедри патологічної анатомії медичного інституту провів захопливу екскурсію до музею патологічної анатомії.
Владислав та учитель біології Шилова Н. В. щиро вдячні всім викладачам, а також Голубенко Тетяні Сергіївні, методисту біології Сумського ОІППО, яка організувала проведення тренувальних зборів на високому рівні. 
Владиславу ж побажаємо наполегливості та успіху в подальших випробуваннях!

Учитель біології Шилова Наталія Василівна

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *