Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті»


У м. Івано-Франківськ за участі понад 600 науковців, фахівців із ІКТ та освітян з усіх куточків України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті». Захід організували Державне агентство з питань електронного урядування України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, ГО «Розумне місто та екосистема».
Впродовж 7-8 лютого була можливість прослухати курси трьох секцій за напрямками:
• Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти.
• Інформаційно-освітні веб-ресурси територіальних одиниць.
• Застосування ІКТ при підвищенні кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.
Два дні учасники обговорювали питання використання засобів ІКТ у закладах повної загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, в тому числі хмарних сервісів і сервісів web 2.0, електронних освітніх ігрових ресурсів, сучасних підручників в освітньому процесі.
Присутні на конференції поділилися досвідом вивчення мови програмування Java, практикою використання платформи віртуалізації Docker, єдиного мережецентричного середовища для навчання, Microsoft Teams для персоналізованого навчання, досвідом програмування Code Club, конструювання радіоелектронних пристроїв автоматики та робототехніки на платформі Arduino .

Отримані нові знання, поза сумнівом, стануть поштовхом у використанні цифрових технологій і в нашому закладі .Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *