КОЛИ ТОРКАЄШСЯ ДО СВІТУ МАЙБУТНЬОГО: УЧНІ ЛІЦЕЮ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЗМАГАННЯХ З РОБОТРАФІКУ

Неймовірною атмосферою на межі фантастики, новинками наукової техніки та інтелектуальним гумором підкорили присутніх перші обласні змагання «Роботрафік – 2019»

 В Україні «Роботрафік» набуває все більшої популярності, сприяє розвитку інноваційних напрямів STEM-освіти, популяризує науково-технічну творчість, робототехніку, електроніку, формує в учнівської молоді життєві навички безпеки дорожнього руху. Сумщина однією з перших долучилась до проведення таких змагань.

     За першість змагалися 4 команди освітніх закладів Сумської області. Учні створювали власну модель та запрограмовували її так, щоб вона могла рухатись по трасі, зупиняючись на червоне світло світлофору та перед перешкодами. Також моделі змагалися на швидкісній трасі. У рамках заходу відбулися конкурси інженерних пропозицій щодо підвищення безпеки транспортного руху та створення тривимірних вузлів автомобіля в системах інженерного проектування. Усі команди склали тест із правил дорожнього руху.

     Яскраву команду гру продемонструвала команда «Бозони» Комунального закладу Сумської обласної ради  Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (Рябуха Владислав, Бут Олексій, Туман Кирило, керівник команди – Мінченко Оксана Василівна, учитель фізики). Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою гордий своїми креативними, талановитими учнями, які орієнтуються в технічних досягненнях сучасності.

      Бажаємо переможцям успіхів у наступному етапі змагань!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *