Захист наукових робіт

       З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу  17 грудня 2018 року відбувся  конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ «Альтаїр».

З привітанням та найкращими побажаннями в роботі конференції до присутніх звернулася директор Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Терещенко І.І..

      На конкурс було представлено три  науково-дослідницьких роботи:

  • Солдаткін Олег Віталійович – «Ідейно-тематичні  та жанрово-стильові  домінанти сучасної літератури Глухівщини»
  • Рябуха Владислав Васильович – «Експериментальне дослідження застосування сонячної енергії для забезпечення електричною енергією навчального закладу».
  • Усок Ілля Миколайович – «Адаптивні види флори у рослинних  угрупуваннях лісового урочища «Борок»

     Двоє з них Солдаткін  Олег та  Рябуха Владислав презентували свої роботи та відповіли  на численні запитання членів НТУ  «Альтаїр», вчителів.

У вигляді круглого столу відбулося обговорення членами заходу виступів учнів-слухачів НТУ «Альтаїр», наукові керівники Кабанова О.О., Троша Н.В. та Мінченко О.В. надали необхідну методичну допомогу, відповідні рекомендації .

     По закінченню виступів учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів НТУ «Альтаїр» директор  ліцею подякувала учням-слухачам та їх керівникам за творчу, пошукову, дослідницьку роботу, за наполегливість, кваліфіковану підготовку та проведення даного заходу.

За рішенням членів журі конкурсу рекомендовано до участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт усіх учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів НТУ «Альтаїр».

    Успіхів вам, юні науковці!

Add a Comment